MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Gungstol 16537074
nr 1653 7074
Gungstol
1960-tal, med dyna, vitlackerad. Höjd: 98 cm
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2024
kl 19:51:35
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr